4 Nisan 2011 Pazartesi

Diliyorum diliyorummmm Güneşli bir hafta diliyorum....Yağmuru severim ama güneşli havaya tercih edecek kadar değil:) Birde az yağsın uz yağsın sonra alıp başını gitsin. Yada olmadı dönüşümlü yapsınlar bu işi bir gün güneş bir gün yağmur şeklinde.Hava durumu dengemi alt üst edecek kadar etkiliyor beni. Mesela günlerdir pinekliyorum.Nerdeyse parmağımı kıpırdatmayacak derecede. Hafta sonum battaniye altında tv karşında şuursuzca kanal değiştirerek geçti.Şöyle açık havada hoplamak zıplamak,elime sandviçimi alıp parkta bahçede tıkınmak istiyor benim canım . Hadi anlaşalım yarın güneşli olsun hava,yok olmaz dersen hafta sonumuza acı bari...

24 yorum:

Leylak Dalı dedi ki...

Çizmeli Kedi'ni yisinler Şuşu:))
Can-ı yürekten ve dahi ciğerden ve böbrekten katılıyorum hava durumu ile ilgili isteklerine, aynen senin gibi oluyor ruh halim yağmurda ve kapalı havada. Güneş istiyorum, ışık istiyorum, ılık hava istiyorum. Üstelik Lale geliyor misafirime bari acısın hava, gezsin kadıncağız:))
Öpüyom seni bidenem...

ŞuŞu dedi ki...

Bende istiyorum bendeee. Çok sıkıldım:( Şarjı bitmek üzere olan pil gibiyim. Ilık hava,güneş,ışık besler beni:)
Evet yaaa karanlık kasvetli Ankara hiç çekilmez misafire. Onun şansına güzel olsun hava,bizde nasipleneliriz:D

ayci dedi ki...

suanda disari bakiyorum...ve yagmur yagiyor öhüüüüü :(

İkiz Annesi dedi ki...

Burası da kaç gündür yağmurlu bugün yağmur yok ama hava iç karartıcı türden:(
Ben de severim yağmuru ama bu kadar karanlık hava ruhumu sıkıyor:(
Bir an önce gelsin artık güneşli günler.

Elifinelizi dedi ki...

Ah canımm gelsin artık baharın sıcaklığı değilmi.
Lakin Uludağa kar yağıyor şuan ! Buzgibi bir fava var dışarda .
kediciğin balıklı şemsiyesinede bayıldım doğrusu.

Nehir İda dedi ki...

Şuşucuğum şuan itibariyle burada sağnak yağış var hava tam evde battaniyeyi üzerine çekip film izleyecek gibi ama yoğun iş var:((

Syrakusa dedi ki...

Bu hafta böyle millet şemsiye pozisyonunuzu koruyun. Saat 3 yönünde yağmur var.

kara kitap dedi ki...

ben artık kendi kendime nefes alma molaları veriyorum.bulutlardan nefesim darlanıyor vallahi. bultular bir geldi gitmeyi bilmedi.geçen pazardan beri güneşe hasret kaldık.öff ya hani bahar gelmişti :( hava durumuna baktım hafta sonuna kadar yine yağmurlu ve bulutlu.bu kedicik hatırına hafta sonu hava güzel olsa da bir yerlere gitsek.çok sıkıldım çooook.

nesobaby dedi ki...

Az kaldı Şuşu miii :)
nisanın 2. yarısından sonra baharı hissedebilecekmişiz 1 hafta daha sabret bakayım :)
ayrıca bizim bahçedeki kediciklerimiz de hep ıslanıyorlar o yüzden artık havaların ısınmasını istiyorum sokak hayvanlarının da biraz içi ısınır hem değil mi? ben en çok onlar için bir de güneş göremediği için balkonumda çiçekleri açmayan limonum için üzülüyorum valla

Burcu dedi ki...

o yağmur her yerde canım biraz da sabredersek sonu harika olucak :) pisi yağmur ve balık harikalar ellerine sağlık sevgiler...

BAYKUŞ GÖZÜYLE... dedi ki...

Yağmuru,karı,kışı çok severim.Doğrusu boğucu sıcaklarla aram yok.Ama tabi güneş de güzeldir ,parklarda miskin zamanlar geçirmek.Ben de senin için güneşli günler diliyorum:)))

ŞuŞu dedi ki...

Ayci bugünde yağdı yağacak gibi:( Birde üstüne soğuk,birde üstüne Nisan ayı geldi diye kaloriferler az yanıyor:( Sıkıcı...

ŞuŞu dedi ki...

Elifinelizi dimi ya artık gelsin.Uludağ'a kar yağdığını duyunca tuhaf gelmiyorda:) Ben 2 gün önce doluya tutuldum ki çok fenaydı.
Bu arada teşekkür ederim:)

ŞuŞu dedi ki...

İkizannesi evet evet beklemedeyiz güneşli günleri:)

ŞuŞu dedi ki...

Ebrucuğum senin yorum bıraktığın saatlerde ben bir kafe'nin bahçesinde tepeme tepeme dolu yiyordum. Zor attım kendimi içeri.Battaniye altında olmayı öyle çok isterdim ki o an:)

ŞuŞu dedi ki...

Syrakusa sabah kalkıyorum masmavi gökyüzü,sonra bi bakmışsın sel su götürüyor memleketi. Şemsiye bu aralar çantada olmalı doğru söylüyorsun:)

ŞuŞu dedi ki...

Kara kitapcığım dimi ya bahar gelmişti benim kedicik atmıştı kendini çimenlerin üzerine,sonra ne olduğunu anlayamadan tutuldu yağmura:)

ŞuŞu dedi ki...

Nesocuğummm çok tatlısın sen ya:) Limonun için bende üzüldüm neyse onada söyle sıksın dişini:) Bende bir hafta daha söylenmeden durmayı becereyim:)

ŞuŞu dedi ki...

Burcucuğum aslında bunca tantanaya lüzum yok,ben hatırlarım çocukluğumda her 23 nisan yağmur yağardı. Ama ben büyüdüm ve bu havalar iyi gelmiyor bana:)
Kedicik ve balıklı şemsiyemiz için ayrıca çokk çokk teşekkür ederiz:)

ŞuŞu dedi ki...

Baykuşgözüyle derler ya her mevsimin tadı başka diye bende ilkbahar'ın yeri bambaşka. Azıcık burnunu göstermeseydi bu kadar heveslenmeyecektim,habire söylenmeyecektim:))
Neyse artık,iş güç var zaten.ben işleri bitirene kadar düzelir havalarda:)

Sevgiler...

Meyra dedi ki...

yağmur çamur dinleme bence keyfini bozmasın bu havaya inat çık dolaş temiz hava iyi gelecektir sana;)
ben ıslanmak için hafta sonu yürüdüm biliyomusun çok güzeldi şulecim tavsiye ederim:)

Ful yaprakları dedi ki...

bayılıyorum bu rengarenk sayfaya :))

ŞuŞu dedi ki...

Meyra günler geçmiş yorumunun ardından hava hala aynı hava:) E artık gönül rahatlığı ile sıkılabilirim değil mi?:)

ŞuŞu dedi ki...

Ful yaprakları :)Teşekkür ederim.